ZİYARETÇİ YORUMLARI

 

Harika!

Otelcenneti.com önerisi ile buraya gittik ve gerçekten çok memnun kaldık tatil için tek adresimiz bundan sonra lissiya hotel olacaktır.

“İkramlar harika..”

Lissiya girişinden itibaren hayran bırakan bir otel. Hele o sıcak havada yol yorgunu girdiğimizde ikram edilen kokteylimizi yudumlarken o cenneti seyretmenin müthiş keyfini unutamam. Havuza girdiğmizde gördüğmüz resmi anlatamam .Dünyanın bir çok yerini gezen biri olarak. gerçekten yemekler dahil herşey bir harika.Kesinlikle tavsiye ediyorum

“Tam bir lütuf”

Burası kaldığım en iyi otellerden biri. Personel inanılmaz, odalar harikaydı ve havuz ve manzara harikaydı. Tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum. Şimdiye kadar yediğim en büyük kahvaltı, ve tüm lezzetli.

“Kalabalık insan trafiğinden kaçmak isteyenlere"

Yol biraz zorlu olsada.Otel e girince güleryüzle meyva kokteyli ikramı ile başlayan mutlusaatlerimiz.odamıza ilk girdiğimizdeki değişik koku.başka biryerde bulamayacağınız mobilyaların doğal sedir kokusunun büyüsü manzaranızda eşsiz olması .harikulade zaman geçirmeniz için bir başlangıç yalnızca.yemekler çok lezzetli.Her akşam farklı bir lezzet ziyafeti sundular.herşey çok güzeldi.

“Unutulmaz bir tatil”

Eşimle birlikte harika bir 3 gün geçirdik. Otelin konumu, doğası müthiş. Kahvaltı çeşitliliği gayet tatminkar. Yemekler çok lezzetli. Özel istekleriniz varsa usta mümkün olduğunca yapmaya çalışıyor. Şelale gezisini tavsiye ederim. Şelaleye gidip gelmek yaklaşık 3 saati alıyor ama buna değer. Yürüyüş esnasında bize rehberlik yapan otelin bahçıvanı Nizamettin abiye çok teşekkür ederiz. Odalarda kullanılan malzemeler birinci sınıf. Özellikle odaya girdiğiniz zaman sizi büyüleyici bir mobilya kokusu karşılıyor. Kabak koyu yürüme mesafesinde olmakla birlikte yaklaşık 40 dakika sürüyor. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve yardımcı olmaya çalışıyor. Sonuç olarak oteli kesinlikle tavsiye ederiz.

Sİz de yorum yazabİlİrsİnİz